Dziura ozonowa

Otaczająca nas przyroda jest tym, dzięki czemu żyjemy.

Natura gwarantuje ludziom, osobom, wszystko, co jest w stanie ludziom w życiu zostać potrzebne. Nauczyliśmy się brać, niemniej jednak nie zapewniać nic w zamian. Czekamy, aż urośnie następne drzewo oraz kolejny raz je ścinamy z byle powodu. Podziwiamy kawałki dzikiej przyrody, które na dodatek są na naszej Ziemi, po czym budujemy tam autostradę. Kręcimy filmy o dzikich zwierzętach, obserwujemy tych wyżej wymienionych cudowny tryb życia, hierarchię w stadzie a nazajutrz mordujemy całą rodzinę słoni, aby zarobić na tych wyżej wymienionych kłach.

 ;

Człowiek jest istotą, której postępowanie bywa bardzo nielogiczne.

Niektórzy pomagają dosłownie najmniejszej myszce

Jedni przywiązują się do drzewek, aby nie były one ścięte, inni je ścinają. Jedni pomagają nawet najmniejszej myszce, inni przeprowadzają na niej eksperymenty. Jedni urządzają wiece w sprawie zanieczyszczeń powietrza, inni słuchają paląc w milczeniu kolejną fajkę. Część ludzi przejmuje się wybuchami na Słońcu a część w życiu nie widziała wschodu tejże gwiazdy.

 

Decydujemy o losach naszego naturalnego środowiska wspólnie oraz każdego dnia.

Kobiety mężczyźni, jacy dzieciaczka wyrastają

Większość naszych inicjatyw rzutuje na poziom natury. Coraz bardziej możemy ujrzeć osoby, które przenigdy nie widziały żywej kury, kaczki, krowy nie mówiąc już o sarnach, lisach lub dzikach. Wszyscy, jacy od dzieciaczka wyrastają w środek miejscowości, poruszają się po asfaltowych chodnikach, glebę uważają za śmierdzącą czarną masę, która brudzi. Nie przejmują się niestety losem jaszczurek oraz żabek z niedalekiej dziczy. Nie zastanawiają się, lub za 100 lat będziemy mogli jeszcze żyć oraz oddychać na naszej planecie.